Elegancka sukienka w stylizacji casual.

Elegancka sukienka w pudrowym różu z mojej ostatniej kolekcji na rok 2020 poleciała ze mną na krótki wyjazd do Australii, gdzie wzbudziła zainteresowanie u przyjaźnie nastawionych Australijczyków.

W zestawieniu ze sportowym obuwiem, totalnie obniżył się jej oficjalny wizerunek a w kontekście dużego słonecznego miasta położonego tuż nad oceanem uzyskałam stylizację, w której czułam się wygodnie i oryginalnie.

Elegancka sukienka pudrowy róż od Sylamalina  w stylizacji casual.
Elegancka sukienka w pudrowym różu pasuje do różnych stylizacji.

Teraz, po powrocie do Polski, ta sukienka, będzie mi się kojarzyć z atmosferą australijskiego wybrzeża i klimatu ciepłego lata, szczególnie w te nasze zimowe dni.

Sukienka pudrowy róż w stylizacji casual.
Nasze sukienki 🙂

Ponieważ uwielbiam koszule, to postanowiłam zaprojektować taką, którą pokocham po to, żeby nosić ją tak często, jak tylko będę miała ochotę.

Oczywiście, zabrałam ją ze sobą do Sydney i w końcu zobaczyłam ją w świetle ciepłego słonecznego dnia!

Do tej pory nie miałam okazji zobaczyć mojego projektu w pięknym słońcu, ponieważ nad kolekcją pracowałam w Polsce późną jesienią, a pierwsze odszyte modele pojawiły się na przełomie zimy 2019 / 2020.

Damska koszula w kwiaty od Sylamalina w stylizacji casual.
Damska koszula w kwiaty w stylizacji casual.

Koszula, którą projektowałam jako oficjalną i elegancką, wspaniale sprawdziła się w stylizacji, która jest bardzo swobodna i niezobowiązująca, a jednocześnie na tyle stylowa, że bardzo dobrze się w niej czułam.

Damska koszula w kwiaty w stylizacji casual z krótkimi dżinsami.

Koszula w kwiaty ze złotymi guzikami w połączeniu z krótkimi dżinsowymi spodniami i słomkowym kapeluszem zapisała się podobnie jak moja sukienka „pudrowy róż” do tych stylizacji, do których będę tęsknić, bo stylizacja jest kompletna wtedy, kiedy uzupełnia ją wspaniałe miejsce i ludzie z którymi chcemy spędzać czas.

X