Elegancka kamizelka damska, długa od Sylamalina.

Nowa kolekcja damska Fantazy #2020

Sukienki, koszule i kamizelki.


Fantazy to punkt styku lata i jesieni.

Po długich przygotowaniach, niezliczonych projektach, wielu poszukiwaniach wsród mnóstwa ekscytujących inspiracji powstała nowa kolekcja damska Fantazy na rok 2020.

Nowa kolekcja damska to 6 sylwetek.

W skład tej kolekcji wchodzi sześć sylwetek. Tym razem poszłam w kolory typowo jesienne, chociaż odcienie, tkaniny jak i wzory, przypominają bardziej pachnące, suche jesienne dni Hiszpanii czy południowej Francji. Zastosowałam wyraźną, ciepłą kolorystykę, przełamaną, drobnymi kwiatowymi wzorami. W tej kompozycji mamy dwie piękne sukienki i jedną koszulę. Jesień czy lato, to nie tylko piękna pogoda. Zdarzają się dni, które są deszczowe i chłodne, jednak mają w sobie moc przyjemnej melancholii. W tym klimacie, stworzyłam sukienkę, koszulę i kamizelkę, o bardziej stonowanej lecz wyraźnej kolorystyce. Utrzymałam prostą formę, jednak skromność linii przełamałam dodatkami. Zobaczcie same.

Tkanina.

Sukienki i koszule uszyte są ze 100% bawełny wysokiej jakości. Długo dobierałam tkaniny do kolekcji, zresztą wybór tkanin do wszystkich moich kolekcji jest zawsze związany z dużą ilością czasu jaką poświęcam na dokonanie najlepszego wyboru. Zależy mi, aby ubrania były trwałe w użytkowaniu, ale jednocześnie delikatne w dotyku z ciałem i wygodne w codziennym noszeniu. Jest to dla mnie bardzo ważne na etapie szukania tkanin.

Fuzja.

Fantazy jest wypadkową większości wcześniejszych projektów, gdzie połączyłam w całość inspiracje, które mnie wyjątkowo głęboko poruszyły. Pomimo tego, iż kolekcja rusza do sprzedaży w sezonie jesienno zimowym, to projekty są jak najbardziej całoroczne.

Stylizacje.

Ubrania z kolekcji można nosić na co dzień, do pracy i okazjonalnie. W kolejnych wpisach będę pokazywać, jak łączyć je z różnymi częściami garderoby.

Jeśli chcesz wyglądać wyjątkowo, oryginalnie i nieprzeciętnie, z pewnością znajdziesz to w mojej ofercie.

Niniejsza kolekcja jest dostępna w ilości limitowanej 50 sztuk, ponieważ chcę utrzymać krótkie serie i zapewnić moim klientkom autentyczne poczucie niepowtarzalności.

Sukienka w pięknym chabrowym kolorze
Szara sukienka z fantazyjnymi guzikami
Koszula zapinana na złote guziki
X